Kiermasz Misyjny w Czernej

Kiermasz misyjny
Kiermasz misyjny

15 – 21 LIPCA 2019 ROKU

MISJONARZE MOCĄ DUCHA

         Tegoroczny kiermasz misyjny zorganizowany przez Biuro Misyjne Ojców Karmelitów Bosych i ich Przyjaciół, odbędzie się w dniach od 15 – 21 lipca pod hasłem : MISJONARZE MOCĄ DUCHA !

         Celem tegorocznego kiermaszu jest adopcja kleryków karmelitańskich z Burundi i Rwandy, których dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli wychować i wykształcić na przyszłych kapłanów i misjonarzy.

Kiermasz misyjny
Kiermasz misyjny

Zapraszamy Was, do towarzyszenia naszym klerykom na różnych stopniach formacji trwającej 9 lat w trzech krajach: Rwandzie, Burundi i Tanzanii. Dzięki Waszej pomocy duchowej i materialnej Ci młodzi ludzie, chcący poświęcić się Bogu, będą mogli stać się przewodnikami dla swoich rodaków i trudzić się nad rozszerzaniem Bożego Królestwa.

Kiermasz misyjny
Kiermasz misyjny

Dwaj nasi Bracia Afrykańczycy Omer od Matki Bożej i Jan Chrzciciel od św. Teresy od Dzieciątka Jezus, będą nam towarzyszyć w owocnym przeżyciu tegorocznego kiermaszu w Czernej.

         Włączając się w adopcję przyszłego kapłana, aktywnie angażujesz się w dzieło ewangelizacji ! Tym aktem miłości każdy z Was może stać się matką lub ojcem na sposób duchowy ! Wszystkich chcących ożywić w sobie ducha misyjnego zapraszamy do współpracy w dziele misyjnym Kościoła !

Kiermasz misyjny
Kiermasz misyjny

Kolejnym szczególnym misjonarzem, który zaszczyci nas swoją obecnością będzie Brat Ryszard Żak, który dla dzieła misyjnego Kościoła poświęcił całe swoje życie i zdrowie  i nawet będąc w Polsce, nie przestaje dzielić się owocami swoich doświadczeń, zdobytych w czasie służby w Afryce. Książka pt. „Żniwo wielkie …”, w której odsłania trud misyjny i drogę wyznaczoną przez Boga jest świadectwem żywej wiary i wzoru powołania misyjnego. Nie wyjedź z Czernej bez książki z autografem Brata Ryszarda ! Radość ze spotkania i wspaniała pamiątka, zapiszą Cię w sercu naszego drogiego Brata Ryszarda OCD.

Kiermasz misyjny
Kiermasz misyjny

ZAPRASZAMY NA NASZ KIERMASZ I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ ZŁOŻYĆ OFIARY PRZEZNACZONE NA ADOPCJE KLERYKÓW, KARMELITAŃSKICH MISJI W BURUNDII I RWANDZIE.

S. Ania i przyjaciele misji – organizatorzy tegorocznego kiermaszu misyjnego