WYSTAWA MISYJNA

1931_1

Zapraszamy do obejrzenia WYSTAWY MISYJNEJ z okazji 45 lecia MISJI KARMELITÓW BOSYCH Z POLSKI W AFRYCE [BURUNDI-RWANDA] 1971-2016. Została ona zaprojektowana i wykonana na przełomie czerwca/lipca 2014 r. przez P. Pawła Zarzyckiego z Warszawy na zamówienie Biura Misyjnego Karmelitów Bosych. Składa się z 20 plansz tematycznych, montowanych na specjalnym systemie wystawienniczym o długości ok. 22 metrów (całość).
Po raz pierwszy zaprezentowana w kościele OO. Karmelitów Bosych w Krakowie pod koniec sierpnia 2014r., będzie udostępniona dzięki życzliwości o. Przeora Mariana Zawady OCD do końca października br.
Jej uroczystego poświęcenia i błogosławieństwa na drogę pielgrzymowania po Polsce dokona O. Prowincjał Tadeusz Florek OCD podczas Mszy św. o godz. 18.00 dnia 1.10.2014r.
Zapraszamy do jej obejrzenia!
Wszelkie ofiary z tej okazji, przeznaczone na potrzeby naszych misji i misjonarzy, można składać przy furcie klasztornej lub do skarbonki misyjnej.
Szczere Bóg zapłać za wszelką pomoc!
Za przyjaciół i dobroczyńców misji ofiarujemy Mszę św. w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 18.00.

Biuro misyjne chętnie udostępni wystawę na okres minimum miesiąca. Transport i montaż gratis. Ofiara dobrowolna na misje z możliowścią rozprowadzania folderów i zakładek misyjnych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres Biura misyjnego w Krakowie.