1 X Uroczystość św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Patronki misji

Stało się już tradycją, że na początku Dni Misyjnych Archidiecezji Krakowskiej gromadzimy się w Kościele Karmelitów Bosych przy ul. Rakowickiej 18 w Krakowie, by wspólnie modlić się w intencji misji. Jest to od dawna nie tylko dzień wspólnej modlitwy za misje karmelitańskie dla wszystkich Przyjaciół lecz także misyjny dzień skupienia dla Sióstr zakonnych Archidiecezji krakowskiej. Zapraszamy więc wszystkich Przyjaciół misji karmelitańskich oraz Drogie Siostry do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 1 października 2018 r. (poniedziałek) w dzień św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Patronki Misji.
Rozpoczniemy je tradycyjną modlitwą różańcową w intencji misji i misjonarzy o godz. 17.00 następnie wysłuchamy świadectwa Misjonarki świeckiej z Peru Dominiki Szkatuły.
O godz.18.00 będziemy przeżywać wspólną Eucharystię pod przewodnictwem ks. Biskupa, a po niej zostaną poświęcone płatki róż i będzie można ucałować relikwie Świętej Patronki Misji.
Od godz. 15.00 trwać będzie kiermasz misyjny przed kościołem, a po Mszy św. zapraszamy na misyjną herbatę i kawę z Rwandy i Burundi w Sali św. Anny.
Do wspólnej modlitwy gorąco zapraszają:
o. Jan Krawczyk, ks. dyr. Tadeusz Dziedzic i s. Bożena Najbar
Biuro Misyjne Karmelitów Bosych oraz Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.