10 czerwca, biskup diecezji Bubanza, poświęcił wioskę Masha, Jutrzenka. W obecności władz lokalnych oficjalnie została otwarta kolejna pigmejska wioska, którą poświęciliśmy Świętym rodzicom świętej Teresy, Ludwikowi i Zelii Martin.
Po 5 latach starań by uzyskać teren, po 2 latach budowy, 80 pigmejskich rodzin znalazło stały dach nad głową.
Bóg zapłać, że byliście z nami w tym dziele miłosierdzia.























