Zapraszam Was na weekendowe rekolekcje majowe…

Gorzędziej a w nim kościół na wzgórzu, nad brzegiem Wisły, to miejsce, związane z postacią św. Wojciecha. Tu zatrzymał się święty w swej podróży misyjnej do Prus w roku 997. 30 kwietnia 1995 r. kościół parafialny w Gorzędzieju został podniesiony do rangi sanktuarium św. Wojciecha a rok później, wraz z wybudowanym obok domem rekolekcyjnym został powierzony karmelitom bosym prowincji warszawskiej.

Do tego właśnie domu rekolekcyjnego, pragnę Was zaprosić na majowe rekolekcje. Oczywiście wszystkich którzy mogą i pragną, bo droga z południa na północ Polski może być długa i droga.

Zapraszam szczególnie wszystkich pragnących świadomie przyjąć szkaplerz Matki Bożej z Góry Karmel lub pogłębić swoją duchowość maryjną. Rekolekcje weekendowe w Gorzędzieju u karmelitów bosych przeżywać będziemy w dniach 10 -12 maja 2024 r.

Tematem konferencji będzie: żyć w zjednoczeniu z Maryją…droga powierzenia się Matce Bożej, naśladowania Jej i podjęcia  apostolstwa maryjnego w środowiskach codziennego życia.

Zgłoszenia proszę kierować albo przez formularz zgłoszeniowy na stronie https://gorzedziej.karmelicibosi.pl/zapisy/; albo na adres: rekolekcje@karmelicibosi.pl (podając: imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, telefon kontaktowy oraz datę i tytuł rekolekcji); albo  telefonicznie: 604 423 120 (najlepiej w godz. 9.00-12.30, 14.30-17.00)

Adres domu rekolekcyjnego:

Karmelici Bosi (parafia św. Wojciecha)

ks. Hundsdorfa 7a

Gorzędziej

83-120 Subkowy 

Zapraszam Was wszystkich do wspólnego poszukiwania Boga w modlitwie i nadwiślańskiej ciszy… 

o. Jan Ewangelista Krawczyk ocd   

prow. sekretarz misji