Kochani Przyjaciele naszych karmelitańskich misji!
Serdecznie zapraszamy Was wszystkich na nasze coroczne spotkanie opłatkowe w sobotę, 21 stycznia 2017 r. Rozpoczniemy je Mszą św. o godzinie 14.00 (w Krakowie, kościół OO. Karmelitów Bosych przy ul. Rakowickiej 18) pod przewodnictwem Ojca Prowincjała Tadeusza Florka OCD, a po niej kwadrans kolędowania z chórem katedralnym „Lutnia” z Sosnowca, który gościliśmy w roku ubiegłym. Następnie przejdziemy do sali Karmelitańskiego Instytutu Duchowości, gdzie odbędzie się nasze misyjne spotkanie opłatkowe. Będzie wspólne kolędowanie, modlitwa za misjonarzy, łamania się opłatkiem i podsumowania całorocznej pracy misyjnej w rodzinnej atmosferze…Nie zapomnijcie wziąć ze sobą coś słodkiego dla bliźniego…
PODZIĘKOWANIE ZA ODZIEŻ DLA PARAFII GAHUNGA W RWANDA
Nie szata zdobi człowieka
«Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan» (Łk 2,10-11).
ZAPROSZENIE NA OPŁATEK MISYJNY w roku 2017
List o. Marcina Sałaciaka do Przyjaciół misji z Przemyśla,
Ojciec Marcin od Matki Bożej Bolesnej (Zygmunt Stefan Sałaciak, 1944-2016)
PEŁNY PATRONAT MISYJNY
WYWIAD W RADIO WATYKAŃSKIM z o. Leonardem Kowalówką dnia 30.X.1973 – godz. 20.30.