SPOTKANIE MISYJNE W DNIU 1 PAŹDZIERNIKA 2014R

1933_1~Zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Dobrodziejów Misji, Siostry i Braci w powołaniu kapłańskim, zakonnym i misyjnym na Spotkanie Misyjne w dniu Patronki Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus – dn. 1. 10. 2014 r.  Organizujemy je tradycyjnie przy współpracy z Wydziałem Misyjnym Kurii Metropolitarnej w Krakowie.
O 16.30 – Spotkanie z ks. Markiem Gizickim, misjonarzem z Tanzanii
17.10 – Modlitwa różańcowa. S. Bożena Najbar z Wydziały Misyjnego przygotuje rozważania różańcowe, a każdy dziesiątek będzie odmawiany w innym języku (także w kirundi).
18.00 – Eucharystia w intencjach misji i misjonarzy pod przewodznictwem ks. Bpa Jana Zająca. Mszę św. przygotowują Siostry Dominikanki z domu Generalnego przy ul. Kasztanowej w Krakowie. Na zakończenie Mszy św. uroczyste poświęcenie wystawy misyjnej.
Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na mały poczęstunek do Sali św. Anny. Będzie można otrzymać „Echo Afryki” i zabrać ze sobą intencje misyjne.
W tym roku organizujemy także Kiermasz misyjny (z rzeczy przywiezionym przez misjonarzy z Burundi – Rwanda). Kiermasz przed kościołem Karmelitów Bosych, ul. Rakowicka 18 od godz. 16.00 – do 19.30. Wszelkie złożone wówczas ofiary przeznaczone zostaną na potrzeby misji i misjonarzy. Bóg zapłać!