3. 10. Złoty jubileusz misji karmelitańskich – zaproszenie

W roku jubileuszowym 50- lecia misji, zapraszamy wszystkich przyjaciół, sympatyków i dobroczyńców misji karmelitańskich na jubileuszową, niedzielną Mszę św. o godz. 12. 30, dnia 3 października, do kościoła Karmelitów Bosych w Krakowie przy ul. Rakowickiej 18. Mszy św. przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi Ks. Bp Jan Zając.

Po Mszy św. zapraszamy wszystkich kapłanów, braci i siostry zakonne, przyjaciół misji, współpracowników i dobroczyńców misji na uroczysty obiad, do restauracji PRZY ROGATCE (ul. Rakowicka 43B, odległość od kościoła karmelitów bosych do restauracji to zaledwie 700m, strona restauracji:  https://przyrogatce.pl/). 

Przed i po mszy św. nasze wolontariuszki rozprowadzać będą misyjne kalendarze, biuletyny Amahoro oraz wręczą w prezencie każdemu z uczestników pamiątkowe albumy jubileuszowe.  

PS.

W menu obiadu niedzielno – jubileuszowego znajdzie się: rosół z makaronem, szynka pieczona polana sosem podgrzybkowym z gotowanymi ziemniakami i zestawem surówek a na deser szarlotka na ciepło z gałką lodów. Napoje, soki, woda, kawa i herbata – bez limitu. 

W restauracji są cztery sale: na parterze (26 osób), w suterenach (24), na piętrze (30) i w ogródku (20 – z możliwością dla palących).  

o. Jan Ewangelista, Prow. Sekretarz misji.