Zapraszamy na dzień skupienia w dniu Patronki Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Dzielę się z Tobą iskrą Bożego Miłosierdzia, którą otrzymałem ze Światowych Dni Młodych, zaiskrzyło się w sercach młodych z całego świata i moim też. Zapaliłem się by zostać dłużej o w Polsce!

Dnia 1 października br. w kościele Ojców Karmelitów Bosych w Krakowie (Rakowicka 18) odbywają się misyjne uroczystości ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Będę tam! I ciebie też zapraszam! Zaczniemy od modlitwy różańcowej w intencjach misji o godz. 16.30. Następnie konferencja. Chciałbym być obecny by mówić o Bożym Miłosierdziu przeżywanym w Rwandzie a szczególnie w naszej parafii w Gahundze. O godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. Bpiskupa w intencji misjonarzy oraz Przyjaciół misji. Po niej zapraszam do Sali św. Anny na misyjną herbatę.

Ks. bp. Vincenty z Rwandy podzielił się z wiernymi pragnieniem utworzenia w Gahunga Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zaczęło się! We wspólnocie mówiliśmy o tym zamiarze i widzimy, że potrzebny jest nowy kościół. I tym chciałbym się podzielić z Tobą dnia 1 października na Rakowickiej. Będę wtedy świętował moją okrągłą rocznicę święceń – 40 lat misyjnej posługi.

Od godz. 16.00 organizujemy kiermasz misyjny (z rzeczy przywiezionych przez misjonarzy z Afryki) a wszelkie zebrane ofiary zostaną przeznaczone na budowę przyszłego Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gahunga (Rwanda)… Zapraszam Cię!

o. Bartłomiej Kurzyniec misjonarz oraz Biuro Misyjne