Zaproszenie na Kiermasz Misyjny

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ MISYJNY
„Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy z poświęceniem wspierają dzieło misyjne: ich wyrzeczenia i współuczestnictwo są niezbędne, by budować Kościół i świadczyć o miłości” (Św. Jan Paweł II)
Z okazji jubileuszu 45-lecia misji karmelitańskich w Afryce (Burundi i Rwandzie) który przypada 22 czerwca 2016 roku, Świecki Zakon Karmelitów Bosych oraz Przyjaciele Misji karmelitańskich pod patronatem Biura Misyjnego Karmelitów Bosych organizują kiermasz MISYJNY w CZERNEJ (w dniach 14-24 lipca 2016 r.).
W tym roku wszelkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na dokończenie budowy kościoła filialnego naszej misji w Gahunga (Gakoro) oraz klasztoru karmelitańskiego w Bujumbura. Wszystkich którzy chcą i mogą pomóc nam w zgromadzeniu odpowiednich przedmiotów, zapraszamy z całego serca do współpracy.
Chętnie przyjmiemy – jako dar na misje: drobne rzeczy użytkowe, rękodzieło, rzeźby, ozdoby, wyroby własne, książki (religijne, historyczne, naukowe, powieści ), albumy, egzemplarze Pisma św., obrazy, pamiątki itp. Rzeczy wydobyte z domowych archiwów i bibliotek, w stanie dobrym i estetycznie wykonane, oczyszczone i odnowione z radością przyjmiemy.
W sprawie odbioru w/w rzeczy prosimy o kontakt osobiście z Sekretarzem misji o. Janem Ewangelistą OCD (tel. 600 967 636).

W imieniu Misjonarzy Karmelitów Bosych pracujących w Burundi i Rwandzie składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie złożone dary materialne. Dzięki Waszej pomocy Misjonarze mogą owocnie głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie jedynym Zbawicielu i tworzyć zaplecze misyjne pośród ubogich Afryki.
Bóg zapłać za wszelkie dary!

Niech Dobry Bóg Wam błogosławi, niech obdarzy Was łaską i miłosierdziem!

Szczęść Boże!