Podziękowanie oraz informacja

Kochani Przyjaciele naszych misji,

Jesteśmy szalenie wdzięczni za to, że pomimo tak trudnej dla wszystkich sytuacji pozostajecie z nami! Dziękujemy Wam za nadesłane życzenia świąteczne! Dziękujemy za modlitwy o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla naszych misjonarzy w Burundi i Rwandzie!

Dziękujemy Wam za wszelkie ofiary pieniężne jakie otrzymaliśmy od Was przeznaczone na różne projekty misyjne! Dziękujemy szczególnie tym którzy przesłali 1 % na potrzeby misji karmelitańskich! Dziękujemy Wam za to, że nadal nas wspieracie pomimo tak niepewnej sytuacji dla wielu z Was! Tym bardziej – Bóg zapłać! 

Z wiadomych powodów i ograniczeń w funkcjonowaniu Poczty Polskiej, Banków a także Biura Misyjnego nie dotarły jeszcze do Was  potwierdzenia i podziękowania za dokonane wpłaty i przelewy. Ale nie martwcie się! Wszystko dotarło do celu! Byliśmy zmuszeni zamknąć Biuro misyjne na prawie miesiąc. Pomimo zaległości w odpisywaniu – damy jednak radę! Potwierdzenia będziemy wysyłać sukcesywnie raz w tygodniu. Z całą pewnością dotrą i do Was.

Różańce o. Eliasza Trybały możecie od dziś 17.04 zamawiać bezpośrednio w Biurze misyjnym: 600 836 826. Podajcie adres oraz ilość różańców. Wyślemy. Ofiarę przeznaczoną na potrzeby misji karmelitańskich możecie przesłać pocztą lub przelewem w późniejszym terminie. 

Zostańcie z nami! Nie zniechęcajcie się! I niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece oraz zachowa w dobrym zdrowiu! 

Mariola Miachaldo

sekretarka Biura Misyjnego.