NIESPODZIANKA! KIERMASZ MISYJNY W CZERNEJ JEDNAK SIĘ ODBĘDZIE!

Drodzy Przyjaciele misji! Cuda jednak się zdarzają i marzenia się spełniają!

Dzięki życzliwości i wielkoduszności O. Krzysztofa Dyrektora Domu Pielgrzyma i O. Leszka Przeora klasztoru, NIECO KRÓTSZY

KIERMASZ MISYJNY W CZERNEJ koło Krzeszowic

ODBĘDZIE SIĘ

w DNIACH 15-21 LIPCA 2019r.

Biuro Misyjne Karmelitów Bosych oraz Przyjaciele Misji Karmelitańskich ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH KTÓRZY KOCHAJĄ MISJE KARMELITAŃSKIE DO WSPÓŁPRACY w zgromadzeniu odpowiednich przedmiotów.

Chętnie przyjmiemy – jako dar na misje: rękodzieło, drobne rzeczy użytkowe, obrazy, rzeźby z drzewa, ozdoby, wyroby własne, książki (religijne, historyczne, naukowe, powieści ), albumy, egzemplarze Pisma św., obrazy, pamiątki itp.

Rzeczy wydobyte z domowych archiwów, strychów i bibliotek, w stanie dobrym i oczyszczone i odnowione z radością przyjmiemy. W sprawie odbioru w/w rzeczy prosimy o kontakt osobiście z Sekretarzem misji (tel. 600 967 636).

W tym roku wszelkie złożone ofiary zostaną przeznaczone na FUNDUSZ ADOPCJI KLERYKÓW NASZYCH KARMELITAŃSKICH MISJI W RWANDZIE I BURUNDI.

PODCZAS KIERMASZU POMAGAĆ NAM BĘDĄ DWAJ BRACIA KLERYCY Z AFRYKI: BR. OMER NISHIMIRIMANA I BR. JAN CHRZCICIEL MUTABARUKA (którzy już mówią po polsku).

W imieniu Misjonarzy Karmelitów Bosych pracujących w Burundi i Rwandzie składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie złożone dary materialne. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli przyjąć, wyżywić, wychować i wykształcić przyszłych kapłanów dla ludu Burundi i Rwandy, a mamy nadzieję że także przyszłych misjonarzy dla innych narodów!

Bóg zapłać za wszelkie dary! Zapraszamy na misyjny kiermasz DO CZERNEJ!

Niech Dobry Bóg Wam błogosławi, niech obdarzy Was łaską i miłosierdziem!

o. Jan Ewangelista OCD